Po-Pá: 6:30 - 21:00
So a Ne: 8:00 - 21:00

+ 420 725 480 101
info@vivafitnes.cz

***PLATNOST DÁRKOVÝCH CERTIFIKÁTŮ***

Vážení klienti, pokud jste držiteli dárkových poukazů s platností do 31.5.2015, prosíme Vás, abyste si poukazy uschovali. Jejich platnost Vám automaticky prodloužíme do 31.12.2015 a budete je moci využít v nových prostorách VIVA FITNES. Děkujeme.

[ Read more ]

 
 

***VRÁCENÍ PLATEB ZA KVĚTNOVÁ ČLENSTVÍ***

Vážení klienti, od pondělí Vám budeme vracet platby za květnová členství.

[ Read more ]

 
 

Přerušení a přesun provozu

Vážení klienti, jak jsme vás již informovali, dojde ke stěhování našeho provozu do jiného a nového působiště. Vzhledem k ukončení smlouvy v Igy centru, je dnešním dnem provoz bohužel ukončen. Je nám líto, ze vás o tom informujeme na poslední chvíli, respektujeme tuto situaci a vynasnazime se v co nejbližší době a pravidelně informovat o novych skutečnostech v souvislosti s novým otevřením. Vaše členství zůstávají v platnosti a budou pouze dočasně přerušena. Děkujeme vám za vstřícnost a pochopeni. V nejbližší době vám zde zveřejníme kontakt pro řešení vašich dotazu a členství . Vaše VIVA FITNES

[ Read more ]

 
 

VIVA FITNES ZMĚNÍ SVÉ SÍDLO

VIVA FITNES v průběhu měsíce SRPNA 2015 změní své sídlo a přestěhuje se do nových prostor k obchodnímu a nákupnímu centru Globus a Géčko, kde bude klientům k dispozici 2.000 m2.

[ Read more ]

 
 

3 hosté zdarma za 3 dny - akce pro klienty se členstvím

I na letošní rok jsme připravili akci pro věrné klienty: 3 hosté ve 3 dnech, kteří si budou moci 1., 2. a 3.4.2015 vyzkoušet vybrané služby ve VIVA FITNES zdarma.

[ Read more ]

 
 

Firemní členství

Zapojte do zdravého životního stylu své zaměstnance

[ Read more ]

 
 

Ochutnávka NUTREND 11.2.2015

Společně s Nutrendem Vás zveme do prostor VIVA FITNES na ochutnávku novinek spolu s poradenstvím ohledně sportovní výživy. Tato akce se bude konat ve středu 11.2. od 15,00 hodin. Těšíme se na Vás.

[ Read more ]

 
 

VALENTÝN ve VIVA FITNES 12.2. (čtvrtek)

Po roce se znovu přiblížil svátek svatého Valentýna. I letos jej oslavíme tradičně sportem a to dvouhodinovým maratonem na indoor cyclingu s Romanem Bláhou a Petrou Krejčovou. Těšíme se na vás ať už v sálech nebo v posilovně i při relaxaci ve wellness.

[ Read more ]

 
 

FIT SOBOTA s Ivou Fošumovou 31.1.2015

Na 31.1. 2015 připravujeme další FIT SOBOTU s Ivou Fošumovou, tak si udělejte čas pro sebe a sledujte naše stránky a Facebook, kde Vám přineseme co nejdříve více informací. Těšíme se my a Iva :-)

[ Read more ]

 
 

Novoroční jízda s Romanem a Petrou

Po svátečních dnech je potřeba to trochu rozpohybovat. Tak co hned na dvouhodinové jízdě indoor cyclingu s Romanem Bláhou a Petrou Krejčovou. Pojedeme ve čtvrtek 8.1. od 18,00 do 20,00 hodin. Těšíme se na Vás a rezervujte se včas, kapacita je tentokrát stanovena pouze na 24 kol.

[ Read more ]

 
 

VIVA FITNES vám přeje krásné Vánoce

Milí klienti, dovolujeme si Vám popřát krásné prožití svátků vánočních a radostné chvíle v okruhu Vašich nejbližších. A příští rok ať je pro Vás po všech stránkách plný příjemných překvapení.

[ Read more ]

 
 

Vánoční otevírací doba

Nepřehlédněte jak bude u nás během vánočních svátků otevřeno.

[ Read more ]

 
 

Plánovaná rekonstrukce v letních měsících 2015

Vážení klienti, v souvislosti s novou výstavbou multikina v IGY centru a jeho návaznosti na prostory VIVA FITNES, proběhne v letních měsících také celková rekonstrukce a modernizace našeho sportovního a relaxačního centra. Předpokládaná doba pro úpravy je 3 měsíce od začátku prací a po tuto dobu budou prostory fitness a wellness zcela uzavřeny. Konkrétní termíny samozřejmě se vždy dozvíte s předstihem. Věříme, že tento krok bude i pro Vás stejně velkou motivací k dosažení dalších sportovních cílů v příjemném a novém prostředí.

[ Read more ]

 
 

Nápoje FRUITISIMO se slevou 20% v IGY

Máte u nás členství? A máte rádi ovocné a zeleninové šťávy všeho druhu? Pak vezměte Vaší členskou kartu VIVA a stavte se v IGY centru ve FRUITISIMU. Po předložení získáte 20% slevu na veškerý sortiment. Tuto nabídku můžete využít až do konce měsíce prosince. Podpořte tak svůj trénink či relaxaci zdravým nápojem.

[ Read more ]

 
 

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY

Vánoce se nezadržitelně blíží... Pokud si nevíte rady, čím obdarovat své blízké,přátele, či obchodní partnery nebo zaměstnance, připravili jsme pro Vás i letos dárkové poukazy. Věříme, že si z naší nabídky na služby určitě vyberete a že tím obdarované potěšíte. Dárkové šeky jsou k prodeji na recepci VIVA FITNES.

[ Read more ]

 
 

Vánoční DANCE party s Ivou

Vaší oblíbenou hodinu Dance aerobicu jsme protáhli a 16.12 se můžete těšit na zábavnou dvouhodinovku s Ivou Fošumovou ! My se těšíme na Vás!

[ Read more ]

 
 

Mikuláš ve VIVA FITNES 4. a 5.12.

Instruktoři se těší na Mikuláše a přinesou Vám nadílky 4. a 5.12. v podobě zdvojených speciálních lekcí. Těšit se můžete na RACE WALKER s Ditou Kopeckou , INDOOR CYCLING s Petrou Krejčovou nebo TVAROVÁNÍ s Ondrou Liškou , Dominikou Nádravskou a Mirkou Klimešovou. Sledujte rozvrhy a speciální lekce.

[ Read more ]

 
 

Otevírací doba ve sváteční den

V pondělí 17.11. máme otevírací dobu od 8,00 do 21,00 hodin! Dětské hřiště bude i ve svátek k dispozici od 8,30 do 12,00 a poté od 15,30 do 21,00 hodin. Těšíme se na Vás.

[ Read more ]

 
 

TVŮJ TRENÉR

Osobní trenéři VIVA fitnes začali pracovat na projektu TVŮJ TRENÉR , ve kterém se s Vámi podělí o zkušenosti z oblasti fitness a zdravého pohybu.

[ Read more ]

 
 

IGY NIGHTSHOPPING 13.11.

Blíží se 10.narozeniny IGY centra a také oblíbený NIGHTSHOPPING!! Využijte noční nakupování v IGY centru 13.11. mezi 19,00 a 23,00 hodinou pro zvýhodněnou návštěvu našeho sportovního a relaxačního centra. Navíc získáte voucher na další služby u nás. Těšíme se na Vás.

[ Read more ]

 
 

Odstávka teplé vody 4.11.

Vážení klienti, dne 4.11.2014 dojde k plánované odstávce přívodu teplovodu do obchodního centra IGY. Práce budou probíhat od 5:00hod do 13:00hod. Klienti Fitness centra (a všech nájemních jednotek) se budou muset obejít a akceptovat pokles teplé vody ve sprchách, vířivých vanách a poklesu teploty bazénu,..práce budou končit dle harmonogramu opravy teplovodu ( za předpokladu, že budou práce probíhat bez komplikací ) kolem 13h. Děkujeme za pochopení.

[ Read more ]

 
 

Úvodní indoor cycling maraton

Ve čtvrtek 9.10. pro Vás Roman Bláha připravil ÚVODNÍ INDOOR CYCLING MARATON k zahájení nové sezóny indoor cyclingu v sále. Rozloučíme se tak zároveň s našimi tradičními venkovními výjezdy. Na maraton se již nyní můžete rezervovat na recepci nebo online přes rezervační systém (klienti s členskou kartou).

[ Read more ]

 
 

PORT DE BRAS nově s Klárou Vališovou

Každé úterý od 16,00 a každou neděli od 17,00 hodin Vás v sále 1 provede lekcemi PortDeBras Klára Vališová. PortDeBras je originální cvičební aerobní program typu Body & Mind.

[ Read more ]

 
 

VIVA PART SÁLY - členství se speciální nabídkou v říjnu

Od středy 1.10. do 31.10.2014 si budete moci ve zvýhodněné akci zakoupit půlroční členství do našich sálů za speciální cenu 2.995 Kč/ 6 měsíců, s platností členství od 1.11. do 30.4.2014. S tímto členstvím můžete neomezeně využívat veškeré sálové lekce , navíc je k tomuto členství bonus v podobě 30% slevy na squash, masáže, privátní wellness a v soláriu 10Kč za 1 minutu.

[ Read more ]

 
 

Ochutnávka ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ 2.10.2014 ve VIVA FITNES

S naším partnerem pro stravování www.zdravestravovani.cz jsme pro vás na čtvrtek 2.10.2014 připravili program s ochutnávkou zdarma. Dozvíte se více o této firmě, o krabičkové dietě a o tom, jaký zvolit a nastavit správný stravovací program. V rámci této akce je samozřejmostí měření na InBody zdarma s následnou konzultací a doporučení. Jako BONUS je v tento den připravena sleva 10% na objednanou stravu pro klienty VIVA FITNES. Ochutnávka s výkladem bude probíhat v prostorách VIVA FITNES od 12,00 do 17,00 hodin.

[ Read more ]

 
 

Rozšíření provozní doby v DĚTSKÉM HŘIŠTI

Vážení klienti, již tento víkend budete moci využít DĚTSKÉ HŘIŠTĚ ve stejné provozní době jako v pracovním týdnu. V SOBOTU i v NEDĚLI bude otevřené vždy od 8,30 do 12,00 a poté po pauze od 16,00 do 20,00 hodin. Užijte si klidné cvičení a těšíme se na všechny děti již od 6 týdnů věku.

[ Read more ]

 
 

Nové lekce v rozvrzích

Vážení klienti, v průběhu měsíce září rozšiřujeme naše rozvrhy o lekce ve všech sálech. O změnách a novinkách Vás budeme průběžně informovat. Lekce, které jsou nově do rozvrhů zařazeny , najdete zde v článku.

[ Read more ]

 
 

Využijte osobní trenéry ke svému tréninku

Začněte novou sezónu ve vašem tréninku s osobním trenérem a dosáhněte svých výsledků rychleji a zdravěji. Osobní trenéři se na Vás těší. Informujte se přímo na fitness baru nebo na recepci a domluvte si první konzultaci zdarma.

[ Read more ]

 
 

Letní ceny platí až do konce září!!

Školákům začal sice nový školní rok,u nás ještě ale prázdniny úplně nekončí - až do konce září můžete využívat "letní" ceny na jednorázové vstupy do posilovny dle časových pásem a do wellness zóny.

[ Read more ]

 
 

LETNÍ WELLNESS - do konce září

Ještě celé září budete moci využívat neomezeně naší wellness zónu za letní výhodné ceny.

[ Read more ]

 
 

ČASOVÁ PÁSMA v posilovně - do konce září

Každá hodina - jiná cena! Vyberte si pro JEDNORÁZOVÝ VSTUP do posilovna to nejvýhodnější časové pásmo. Tento režim bude platit ještě do 30.9.2014.

[ Read more ]

 
 

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

Vážení zákazníci, od následujícího týdne (tj. od pondělí 16.6.) vycházíme vstříc Vašim požadavkům a měníme otevírací dobu následovně: Nová otevírací doba je pondělí až pátek od 06:30h do 21:00h, a v sobotu a neděli (+ svátky) od 08:00h do 21:00h. Budeme se na Vás těšit! Kolektiv VIVA FITNES

[ Read more ]

 
 

Kola 31.7.2014 - HOLAŠOVICE a okolí

Vážení klienti, vzhledem k dnešnímu deštivému počasí rušíme venkovní cyklovýjezd!! Kola přesouváme i s Romanem Bláhou do sálu a odjedeme lekci indoor cyclingu. Těšíme se na Vás. VIVA cycling team

[ Read more ]

 
 

Dvouměsíční prázdninové členství - PRODEJ UKONČEN

Prázdniny se nezadržitelně blíží , tak využijte další z našich nabídek letních členství - nyní jsme zahájili prodej DVOUMĚSÍČNÍHO členství. Možnost zakoupení této zvýhodněné varianty máte do 15.7.2014. Jednotlivé typy služeb lze i v rámci této nabídky kombinovat nebo můžete zakoupit službu vždy samostatně. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit osobně přímo na recepci VIVA FITNES. Těšíme se na Vás po celé léto.

[ Read more ]

 
 

3.7.2014 zrušen cyklovýlet

Vážení klienti, cyklisté, v tento čtvrtek nebude cyklovýlet, naše výprava v čele s Romanem Bláhou jede již 3.rokem pokořit Grossglockner do rakouských Alp. Všem, kteří se zúčastní, přejeme krásné cyklo-zážitky, hodně sil a za týden se těšíme se všemi na srazu u nás v nížinách

[ Read more ]

 
 

LETNÍ ČLENSTVÍ = výhodná nabídka pro každého -PRODEJ PRODLOUŽEN DO 15.6.!!!!

I letos jsme zahájili prodej našeho tradičního LETNÍHO ČLENSTVÍ ! Využijte této nabídky a užijte si prázdniny společně s námi při pohybu a relaxaci. Nabízíme Vám 3-měsíční členství za 1.200,- v rámci vybrané služby, které můžete ale samozřejmě kombinovat. Na další možnosti se informujte u nás na recepci v IGY centru nebo na telefonu 725 480 101 a emailu info@vivafitnes.cz.

[ Read more ]

 
 

Cyklistický výjezd

V tento čtvrtek 22.5. vyjíždíme po roce NA KOLECH VEN s ROMANEM BLÁHOU. Jako první trasu jsme vybrali PURKAREC! Kdo se k nám přidá, je sraz v 16,45 hodin u IGY centra na Pekárenské ulici!! Těší se na Vás instruktor Roman Bláha

[ Read more ]

 
 

Den matek

Pozvěte svou maminku do VIVA FITNES. Maminky našich klientů mají o víkendu 10. a 11.5. vstup do wellness zóny zdarma. Oslavte s nimi Den matek příjemnou relaxací. Těšíme se na Vás.

[ Read more ]

 
 

Otevírací doba 1. a 8.5.2014

Vážení klienti, otevírací doba ve sváteční dny 1. a 8.5. bude od 9,00 do 21,00 hodin.

[ Read more ]

 
 

HAPPY DAYS v květnu - 5.5. - 11.5.2014: BOSU

Vyberte si cvičení s 50% slevou i v měsíci květnu. Za jednorázový vstup na vybrané lekce zaplatíte pouze 60,-.

[ Read more ]

 
 

Těhotenské cvičení nově s Pavlou Dvořákovou

Milé maminky - těhulky, pokud jste právě v radostném očekávání, vracíme do rozvrhu CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ. Nejedná se o kurz s předporodní přípravou. Je to prostě běžná sálová hodina, jak být fit i v tomto období. Tak se přijďte protáhnout. Těší se na vás Pavla Dvořáková, každé pondělí v 10,00 hodin v sále 1.

[ Read more ]

 
 

Dubnový BONUS ke členství: ZDARMA osobní trénink

Trápíte se v posilovně sami a bez výsledků? Nyní máte možnost vyzkoušet si hodinu osobního tréninku s trenérem ZDARMA.

[ Read more ]

 
 

Velikonoční speciál

Naplánujte si s kamarádkou odpoledne při kterém si zatančíte, spálíte tuky, zaposilujete si a pořádně se protáhnete. To vše můžete ve 3 speciálních hodinách ve čtvrtek 24.4. (navštívit můžete samozřejmě i jen jednu nebo dvě hodiny). Lekce najdete v rozvrzích a můžete se rezervovat buď na recepci VIVA FITNES nebo online. Členové mají lekce zdarma v rámci členství a pro ty kteří nás navštěvují s jednorázovými vstupy je akční cena na všechny 3 lekce za 199 Kč.

[ Read more ]

 
 

Podporujeme kampaň RUCE NA PRSA v IGY centru

Od 18. do 30.3. bude tato kampaň probíhat v Igy centru. Návštěvníkům stánku „Ruce na prsa”, po ukázce a vyškolení samovyšetření, poskytneme voucher na vstup do wellness zóny ZDARMA + vstup pro 2. osobu do wellness zóny za 120,- Kč.

[ Read more ]

 
 

Jak začít cvičit a nepřestat?

Konec výmluv. Zaměřte se na své cíle a nenechte se od nich odvést nedostatkem času, únavou nebo leností. Když jen chvilku vytrváte, zjistíte, jak jsou tyto výmluvy liché. Uvidíte, že Váš skvělý pocit, lepší zdraví a kondice stojí za tu trošku počátečního přemáhání. A vysněná postava? Přijde také. Důležité je jen správně začít.

[ Read more ]

 
 

Vyhrajte wellness balíček - soutěž na babinet.cz

Chcete vyhrát wellness balíček k nám do VIVA FITNES? Až do 3.3. o něj můžete soutěžit v odkaze níže. Stačí odpověď na otázky a přihlásit se do soutěže. Hodně štěstí :-)

[ Read more ]

 
 

ÚNOROVÉ HAPPY DAYS: 24.2. - 2.3.2014:POWER JOGA a PILATES

Od pondělí 24.2. do neděle 3.3. jsou v rámci HAPPY DAYS zvýhodněné lekce: POWER JOGA a PILATES Vyberte si z rozvrhu v sále 1 a v sále 2 Těší se na vás instruktorky Pavla Píglová, Jana Vejpustková, Kateřina Zdařilová a Iva Švecová

[ Read more ]

 
 

WORKSHOP Problémové partie

Rádi byste se zbavili přebytečného tuku a zformovali postavu? Pak přijďte na náš další workshop, kde se dozvíte a vyzkoušíte typy na problémové partie jako jsou bříška, hýždě, stehna a boky. Těšit se můžete již 15.2.2014 s instruktorkami Janou Hejnou, Janou Mikoláškovou a Aničkou Peleškovou.

[ Read more ]

 
 

Vrácení storno poplatků z pátku 31.1.

Vážení klienti, všem, co se dnes strhly storno poplatky za rezervace na sálové lekce v odpoledních hodinách, protože jste se nemohli kvůli evakuaci dostavit, vám budou samozřejmě vráceny zpět. Prosíme, abyste si nejpozději během pondělí stav vašich kreditů buď online nebo přímo na recepci zkontrolovali, popřípadě to s recepcí dořešili.

[ Read more ]

 
 

Dárek ke všem typům členství - ČASOPIS BARBAR

Od středy 22.1.2014 ve VIVA FITNES - k jakémukoliv zakoupenému členství luxusní ČASOPIS BARBAR zdarma. (týká se všech typů členství se smlouvou i bez smlouvy, víkendových, zkušebních i multikaret)

[ Read more ]

 
 

Zimní nabídka - PRIVÁTNÍ WELLNESS

Užijte si odpočinek v soukromí a využijte naší zimní nabídky na privátní wellness s vířivkou a saunou pouze pro dva nebo pro rodinu.

[ Read more ]

 
 

Do bazénu ve VIVA FITNES s celou rodinou

Využijte rodinné vstupné do naší wellness zóny v určených časech.

[ Read more ]

 
 

WORKSHOP Funkční trénink

Už jste vyzkoušeli účinky funkčního tréninku? V sobotu 25.1.2014 se můžete zúčastnit našeho workshopu a vyzkoušet si hned všechny jeho podoby v různých blocích s našimi instruktory. Dozvíte se jak správně cvičit s vlastní vahou, ale i třeba to, jak se po tréninku protáhnout a regenerovat. Tak neváhejte a rezervujte se na tuto zajímavou akci včas.

[ Read more ]

 
 

Přiveďte si do VIVA FITNES své hosty ZDARMA

I v tomto roce nezapomínáme na hosty (přátele) našich věrných klientů. Od 21. do 23.1. si mohou naši klienti pozvat 3 hosty k vyzkoušení libovolných služeb ve VIVA FITNES zdarma. Letos jsme jak pro klienty, tak pro hosty navíc připravili zajímavé bonusy jako odměnu za návštěvu.

[ Read more ]

 
 

Vítejte v novém roce 2014

Vážení klienti, od 6.1. se můžete těšit na naše pravidelné HAPPY DAYS (sálová cvičení s 50% slevou). I v tomto roce zachováme zvýhodněný sobotní vstup do posilovny po celý den, stejně tak až do měsíce května RANNÍ PLAVÁNÍ od 7,00 - 10,00 hodin denně. V měsíci lednu 2014 vás čeká WORKSHOP FUNKČNÍ TRÉNINK, dále již po čtvrté 3-DENNÍ AKCE PRO HOSTY našich klientů s bonusem a znovu spustíme VĚRNOSTNÍ PROGRAM za vstupy s tombolou. Sledujte naše www stránky a Facebook, kde Vám přineseme podrobnosti k jednotlivým akcím.

[ Read more ]

 
 

VIVA FITNES vám přeje krásné Vánoce

Milí klienti, děkujeme vám za důvěru, kterou jste nám projevovali v tomto roce. Dovolujeme si Vám popřát krásné Vánoce, pokud možno opravdu strávené v klidu a pohodě. Ať prožijete co nejvíce veselých okamžiků v okruhu svých nejbližších jak o vánočních svátcích, tak i v celém příštím roce. S poděkováním Celý kolektiv VIVA FITNES

[ Read more ]

 
 

Otevírací doba v období vánočních svátků

Nepřehlédněte provozní dobu mezi letošními svátečními dny

[ Read more ]

 
 

Prosincový bonus ke členství

Využijte k nákupu členství právě měsíc prosinec. Jako bonus získáte 50 minut ZDARMA v našem soláriu Ergoline.

[ Read more ]

 
 

Nový E-SHOP VIVA FITNES

Vítejte v novém VIVA e-shopu www.vivafitnes-eshop.cz , virtuálním světě, který Vám usnadní cestu za Vašimi cíli. Najdete zde a z pohodlí doma si snadno objednáte všechny typy našich členství, na recepci fitness centra v IGY v Českých Budějovicích si členství již jen snadno při své první návštěvě vyzvednete. Dále u nás zakoupíte různé dárkové poukazy pro Vaše blízkém, fitness oblečení a vybavení a v neposlední řadě také fitness výživu jako jsou proteiny, sacharidy, aminokyseliny a vitamíny.

[ Read more ]

 
 

Předvánoční cyklistická party

Na čtvrtek 19.12. pro Vás instruktoři ROMAN BLÁHA, PETRA KREJČOVÁ a RADEK HAVEL připravili vánoční jízdu.

[ Read more ]

 
 

Ranní plavání od 7,00 do 10,00 výhodněji

Každý den od 7,00 do 10,00 hodin můžete využívat wellness zónu s plaveckým bazén za 100,- na 2 hodiny. Akce platí i pro děti a to za 50,- na 2 hodiny. Informujte se na recepci VIVA FITNES. Ranní plavání bude po celou sezónu až do 31.května 2014.

[ Read more ]

 
 

HAPPY DAYS v LISTOPADU

Vyberte si každý týden Vaší oblíbenou lekci s 50% slevou.

[ Read more ]

 
 

Říjnové HAPPY DAYS

Využijte každý týden jiný druh sálového cvičení s 50% slevou.Akce platí vždy od pondělí do neděle.

[ Read more ]

 
 

Připravujeme E-SHOP

Již brzy budete mít možnost nakupovat naše služby online.

[ Read more ]

 
 

Solárium ve VIVA FITNES v provozu

Již můžete využívat další z našich služeb - ERGOLINE AVANTGARDE 600 . Ceny za 1 minutu jsou pro členy 10,- a pro nečleny 12,-. Ostatní možnosti najdete v ceníku solária. http://www.vivafitnes.cz/cenik/solarium-cenik-85.html

[ Read more ]

 
 

Kurzy KARATE pro děti

Hledáte "kroužek" pro děti? Od 1.10. otevíráme 1.kurz karate pro děti od 6 do 15 let. Tréninky 2x týdně vždy v úterý a ve čtvrtek. Kurz bude ukončen 30. ledna (další pak zahájíme 2.3.2014)

[ Read more ]

 
 

Aktuálně ve VIVA FITNES - novinky

Školáci! Přejeme vám do nového školního roku samé dobré výsledky a vstup tou správnou nohou! Prázdniny pro vás ale ve VIVA FITNES ještě nekončí. Až do konce září lze využívat zvýhodněné vstupy do wellness zóny a časová pásma v posilovně. Od pondělí 2.9. se také vrací do rozvrhů lekce v HAPPY DAYS, a začínáme hodinami INDOOR CYCLINGU. Sál 3 je tedy po celý týden vyplněn lekcemi za polovinu (tj. 60 Kč).

[ Read more ]

 
 

Novinka v sálech: TABATA

TABATA – nejefektivnější, nejtěžší a nejnáročnější metoda intervalového tréninku Možná někteří z Vás o této metodě již slyšeli a někteří to slyšíte poprvé. Jedná se o nový a zajímavý způsob tréninkové metody, která se považuje za velmi náročnou.

[ Read more ]

 
 

Jigging děti (trampolínky) od 11.9.

Od 11.9. se vrací zpět do rozvrhu lekce pro děti - JIGGING (trampolínky)

[ Read more ]

 
 

Zvýhodněné členství v září: VIVA PLUS

Využijte nabídku na členství VIVA PLUS během měsíce září.

[ Read more ]

 
 

14.9.2013 ve VIVA FITNES Seminář KRAV MAGA s Jindrou Petříkem

Pořádáme otevřený seminář nejúčinnějšího sebeobranného systému na světě.

[ Read more ]

 
 

Happy Days spouštíme od 2.9.

Vaše oblíbené akce HAPPY DAYS můžete znovu využívat od začátku měsíce září!

[ Read more ]

 
 

Osobní tréninky nově i s Petrou Krejčovou

Petra Krejčová rozšířila řady našich osobních trenérů. K individuálnímu tréninku s ní se můžete přihlásit buď u ní osobně nebo přes recepci či rezervační systém. Díky jejímu dlouholetému zaměření v atletice a triatlonu tak rozšíří další naše služby a směr v osobních trénincích. Věříme, že forma jejího tréninku se Vám bude líbit.

[ Read more ]

 
 

Letní WELLNESS vstupné

Od července do konce září k nám choďte plavat a relaxovat levněji. A vezměte s sebou i děti :-)

[ Read more ]

 
 

ČASOVÁ PÁSMA v posilovně

Během letních měsíců můžete ve VIVA FITNES využívat posilovnu ve zvýhodněných časových pásmech. Vyberte si pro Vás to nejvýhodnější.

[ Read more ]

 
 

Trenérská služba zdarma - letní režim

Vážení klienti, od 1.5. do 31.8. bude naše trenérská služba, kterou máte k dispozici v posilovně zdarma, fungovat v upravených časech. Pokud ji využíváte pravidelně, nebo se ji teprve chystáte vyzkoušet, pak tento letní režim nepřehlédněte. Těší se na Vás Roman, Markéta a Honza.

[ Read more ]

 
 

Výjezd na kolech

Zítra jedeme zase na kola! Roman Bláha Vás vezme poznávat krásy okolo Ševětína Čtvrtek, 22.8. sraz v 16,45 u Igy centra na Pekárenské ulici. Povinně přilby, pití a kola v pořádku! Těšíme se na Vás....

[ Read more ]

 
 

IGY NIGHTSHOPPING ve VIVA FITNES

Čtvrteční maraton na IGY Nightshoppingu můžete v IGY spojit i s dalším druhem pohybu! VIVA FITNES bude mít tento čtvrtek 22.8. otevřeno až do 22.30 hodin a kromě toho nabídne v době od 19 do 22.30 hodin poloviční vstupné+poloviční slevu na konzumaci! V rámci čtvrtečního Igy Nightshoppingu bude v posilovně pro vás fungovat i trenérská služba zdarma. O večerní trénování a konzultace se postará Roman JAKEŠ.

[ Read more ]

 
 

30% sleva pro klienty VIVA FITNES v obchodě ADIDAS v Igy

Klienti VIVA FITNES mohou nadále využívat 30% slevu v obchodě ADIDAS v IGY centru. Stačí předložit klientskou kartu VIVA FITNES a průkaz totožnosti. Spolupráce byla navíc rozšířena možnost čerpání slevy také na kolekce plavek a indoor obuvi.

[ Read more ]

 
 

UPOZORNĚNÍ: Posilovna - tréninky KHL Vladivostok

Vážení klienti, ve dnech 5.8., 7.8. a 8.8. bude v rámci soustředění týmu KHL Vladivostoku probíhat vždy od 19,45 do 21,00 hodin v posilovně trénink tohoto týmu (ostatní služby jsou bez omezení - sály, wellness, squash,..) Po tuto dobu bude posilovna uzavřena. Tým Vladivostoku zahájí své soustředění v Pouzar Aréně v pondělí 5.8. a zakončí jej přátelským utkáním s mistrovským týmem české extraligy Plzní. Jsme velice rádi, že si tým KHL vybral právě naše služby. Děkujeme Vám za pochopení v rámci tohoto omezení v uvedených časech. Tým VIVA FITNES

[ Read more ]

 
 

VÝHODNÉ LETNÍ ČLENSTVÍ - tříměsíční a dvouměsíční

NOVĚ! Využijte nabídku na naše zvýhodněná členství během letních měsíců a prázdnin. Vybrat si můžete dvou nebo tříměsíční členství. Členství již od 366,- měsíčně. Služby ze zvýhodněné nabídky můžete kombinovat.

[ Read more ]

 
 

BONUS pro klienty VIVA FITNES

Vážení klienti, pro období od 10.5. – 30.6. 2013 jsme pro Vás připravili BONUS v podobě zvýhodněného VIVA VIP ČLENSTVÍ s 25% slevou. Tuto nabídku může využít každý z Vás, kdo má uzavřené JAKÉKOLIV roční členství, bez ohledu na to, kdy Vaše stávající smlouva končí. Věříme, že Vás tato nabídka zaujme. Pro více informací jsme Vám k dispozici na recepci VIVA FITNES nebo na emailu info@vivafitnes.cz

[ Read more ]

 
 

Květnový bonus - časopis Muscle&Fitness k novým členstvím

Získejte roční předplatné časopisu Muscle&Fitness. Tuto výhodu získá každý, kdo si v měsíci květnu uzavře členství. Akce platí i pro stávající klienty, kterým s v tomto období otáčí členství do dalšího cyklu.

[ Read more ]

 
 

Vítězka soutěže o zájezd v hodnotě 20.000 Kč - Zdena Kabourková

Je nám velkým potěšením, představit vám vítězku naší dlouhodobé soutěže - Zdenu Kabourkovou, která tohoto vynikajícího výsledku dosáhla po necelých 4 měsících tvrdé práce pod dohledem osobního trenéra Lukáše Zetka. Oběma blahopřejeme, vítězce patří navíc velký obdiv za její vůli při tréninku. Teď už se může těšit na zaslouženou odměnu :-). Věříme, že vás její výsledek bude motivovat.

[ Read more ]

 
 

Soutěž s VIVA FITNES o zájezd v hodnotě 20.000,-

Změň se pod dohledem osobního trenéra z VIVA FITNES a zájezd může být Tvůj!

[ Read more ]

 
 

Otevírací doba 1. a 8.5.2013

Vážení klienti, během svátečních dnů 1. a 8.5.2013 bude naše sportovní a relaxační centrum otevřené od 9,00 do 21,00 hodin. Dětské hřiště s programem bude k dispozici od 9,00 do 12,00 hodin a po pauze pak od 16,00 do 20,00 hodin.Těšíme se na Vaši návštěvu. Kolektiv VIVA FITNES.

[ Read more ]

 
 

Kalendář HAPPY DAYS do 5.5.2013

Každý týden jiný druh cvičení za zvýhodněnou cenu (60 Kč). Nezaspěte to svoje :-)

[ Read more ]

 
 

Program sportovního odpoledne s DAVIDEM HUFEM ve VIVA FITNES

Fit den s VZP a Davidem Hufem. Přijďte si vyzkoušet cvičení a poslechnout si zajímavé povídání ze světa fitness.

[ Read more ]

 
 

Nový ceník platný od 1.2.2013

Vážení klienti, od 1.2. 2013 bude v platnosti nový ceník služeb a členství, které VIVA FITNES nabízí. Stávajících klientů, kteří využívají jakýkoliv typ ročního členství, se nové ceny budou týkat až v období, kdy se členství bude překlápět do nového cyklu. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit (recepce 725 480 101, info@vivafitnes.cz)

[ Read more ]