Po-Pá: 6:30 - 21:00
So a Ne: 8:00 - 21:00

+ 420 725 480 101
info@vivafitnes.cz

Popis členství

Skrýt


VIVA VIP

Doba trvání tohoto členství je jeden rok ode dne účinnosti smlouvy o členství. Při uzavření smlouvy o tomto členství Klient obdrží členskou kartu, na základě které je oprávněn po dobu trvání členství využívat všech služeb a čerpat slevy na samostatně zpoplatněné služby poskytované v rámci VIVA FITNES v nejvyšším rozsahu těchto slev. Členství je splatné jednorázově nebo v pravidelných měsíčních splátkách. Je automaticky prodlužováno. Při jednorázové platbě 13. měsíc ZDARMA.

VIVA VIP ČLENSTVÍ zahrnuje: 

neomezeně fitness, wellness a sály

50% sleva na squash

50% sleva na privátní wellness

50% sleva na masáže

50% sleva ve VIVA FACE

2 hodiny denně zdarma dětské hřiště

 

VIVA PLUS

Doba trvání tohoto členství je jeden rok ode dne účinnosti smlouvy o členství. Klient je oprávněn vstupovat do VIVA FITNES denně do 16:00 hodin. Při uzavření smlouvy o tomto členství Klient obdrží členskou kartu, na základě které je oprávněn po dobu trvání členství čerpat služby a slevy na samostatně zpoplatněné služby poskytované v rámci VIVA FITNES v nejvyšším rozsahu těchto slev. Členství je splatné jednorázově nebo v pravidelných měsíčních splátkách. Je automaticky prodlužováno. Při jednorázové platbě 13. měsíc ZDARMA.

VIVA PLUS ČLENSTVÍ zahrnuje: 

neomezeně fitness, wellness a sály

50% sleva na squash

50% sleva na privátní wellness

50% sleva na masáže

50% sleva ve VIVA FACE

2 hodiny denně zdarma dětské hřiště

partnerský program

 

VIVA PART

Doba trvání tohoto členství je jeden rok ode dne účinnosti smlouvy o členství. Při uzavření smlouvy o tomto členství Klient obdrží členskou kartu, na základě které je oprávněn po dobu trvání členství využívat pouze vyjmenovaných kombinací služeb a čerpat slevy na samostatně zpoplatněné služby poskytované v rámci VIVA FITNES ve středním rozsahu těchto slev. Členství je splatné jednorázově nebo v pravidelných měsíčních splátkách. Je automaticky prodlužováno.

Kombinace, které můžete zvolit: 

FITNESS

WELLNESS

SÁLY

FITNESS A WELLNESS

FITNESS A SÁLY 

SÁLY A WELLNESS

 

VIVA PART ČLENSTVÍ zahrnuje: 

neomezeně fitness, wellness a sály

30% sleva na squash

30% sleva na privátní wellness

30% sleva na masáže

30% sleva ve VIVA FACE

partnerský program


 

VIVA WEEKEND

Klient je oprávněn k návštěvám VIVA FITNES ve čtyřech víkendech (sobota, neděle)po sobě jdoucích ode dne účinnosti smlouvy o členství. Případné nevyčerpané návštěvy nelze převádět. U tohoto členství se neuplatní automatické prodlužování smlouvy o členství. Členský poplatek za celou dobu trvání tohoto členství je splatný při uzavření smlouvy o členství. Při uzavření smlouvy o tomto členství Klient obdrží členskou kartu, na základě které je oprávněn po dobu trvání členství čerpat služby a slevy na samostatně zpoplatněné služby poskytované v rámci VIVA FITNES ve středním rozsahu těchto slev.

VIVA WEEKEND ČLENSTVÍ zahrnuje: 

neomezeně fitness, wellness a sály

30% sleva na squash

30% sleva na privátní wellness

30% sleva na masáže

30% sleva ve VIVA FACE

partnerský program


 

VIVA TRY

Doba trvání tohoto členství je 10 dní ode dne účinnosti smlouvy o členství. U tohoto členství se neuplatní automatické prodlužování smlouvy o členství. Smlouvu o tomto členství lze uzavřít pouze jedenkrát. Uzavře-li Klient smlouvu o jakémkoliv jiném členství bezprostředně navazující na smlouvu o tomto členství, částka za zkušební členství se neodečítá. Členství za celou dobu trvání tohoto členství je splatné pouze při uzavření smlouvy o členství. Při uzavření smlouvy o tomto členství Klient obdrží členskou kartu, na základě které je oprávněn po dobu trvání členství čerpat služby služby poskytované v rámci VIVA FITNES bez čerpání slev a bonusů.

 

Soubory ke stažení

Všeobecné smluvní podmínky ke členství platné od 6/2011 454 kB stáhnout
 
Zobrazit