Po-Pá: 6:30 - 21:00
So a Ne: 8:00 - 21:00

+ 420 725 480 101
info@vivafitnes.cz
Aktuálně ve VIVA FITNES - novinky

Školáci! Přejeme vám do nového školního roku samé dobré výsledky a vstup tou správnou nohou! Prázdniny pro vás ale ve VIVA FITNES ještě nekončí. Až do konce září lze využívat zvýhodněné vstupy do wellness zóny a časová pásma v posilovně. Od pondělí 2.9. se také vrací do rozvrhů lekce v HAPPY DAYS, a začínáme hodinami INDOOR CYCLINGU. Sál 3 je tedy po celý týden vyplněn lekcemi za polovinu (tj. 60 Kč).

 

No nové sezóny jsme pro vás také připravili novinku do sálů - TABATU - nejúčinnější a zároveň nejnáročnější intervalový tréninky. Současně s ním se vám představí nová posila našeho týmu František Bombic, který se sportu venuje profesionálně a bude se u nás věnovat i kondičním individuálním tréninkům.V rozvrzích tuto lekci najdete 4x v týdnu. 

 

Iva Fošumová zařadila do VIVA FITNES nově DANCE AEROBIC a s Míšou Musilovou se pustíte do nového cvičení ITR (interval training) , což je také speciální druh intervalového tréninku, který se zaměřuje na rozvoj kondice, vytrvalosti a obratnosti. Základem ITR jsou jednoduché cviky, prováděné v předem stanoveném časovém intervalu. 

 

Pro děti nově spuštíme kurzy KARATE a v září pořádáme seminář KRAV MAGA. 

 

Během září se ale také můžete těšit na novou službu - SOLÁRIUM, nyní rekonstruujeme prostor a také spustíme E-SHOP VIVA FITNES, o kterém vás budeme více informovat. 

 

Těšíme se na vás 

 

Kolektiv VIVA FITNES